Vzkazy
Jméno:

Zpráva:

Validační kód:


Zadejte validační kód:Karolína Cermanová
18.07.2016 19:15
Prosím, řekněte mi že nejsem jediná která si už balí věci Grin Grin

Lůďa
10.05.2016 21:26
Uvolnilo se nám jedno místo pro děvče, pokud by měl někdo zájem, napište. První zaslaná přihláška "vyhrává".

Luďa
31.01.2016 09:10
Ahoj Aničko, taky se těšíme, hra je téměř připravená, ještě sehnat kostýmy, objednat počasí a hurá na tábor Wink

Anička Vlasáková
29.01.2016 19:23
Ahoj Luďo moc se na vás těším tendle rok zase na ty všechny blbosti a hlavně jak jsme váš masírovaly ... no prostě tak tak ahoj u Vikingů Smile Anička ze 7.oddílu Smile

Luďa
22.01.2016 18:00
Ahoj, zítra nejpozději pošlu všem a dáme přihlášku na stranky a Facebook Smile

Lucka Vydrová
22.01.2016 14:24
Ahoj Lůďo chtěla bych se zeptat na slibovaný termín tábora roku 2016. Kdy napíšete další info. ohledně tábora?

Lůďa
03.09.2015 15:24
Děkujeme za pochvaly, vyřídím všem Smile

Pro všechny vedoucí, kuchařky.
03.09.2015 07:44
Jste úžasní, moc děkujeme za naši dceru.Krnáčovi

personál celého tábora
30.08.2015 12:47
Děkuji moc za to,že se naše dcera na táboře tak dobře bavila. Už se těší na příští rok. SmileMatoušovi

personál celého tábora
30.08.2015 10:22
Děkujeme za božskou trpělivost. Děti s vámi zažily opět úžasných 14 dní a určitě nejenom naše se už těší na příští rok Smile. Mládkovi

Už se nám to blíží
Milé děti, vážení rodiče,

tábor se nám pomalu blíží, za měsíc (a kousíček) vyrážíme. Zatím jsme neposílali rozdělení do oddílů, to pošleme tak týden před koncem července. Všem pošleme číslo oddílu, ve kterém bude dítě zařazeno. To budete používat při psaní vzkazů dětem na našich stránkách. Příprava probíhá dobře, část zásob nakoupena, další část objednána, trička na památku už také brzo budou a dnes jsme poptali pojištění. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, ozvěte se. Podrobnější informace k nástupu na tábor pošleme s rozdělením v příštím mailu.

Užívejte prázdniny :-)
LS dne 12.07.2016 20:57:22


První informace k táboru 2016
Ahoj, ahoj, ahoj,

pomalinku se blíží prázdniny, příprava tábora je v plném proudu. Začínáme pracovat na rozdělení dětí do oddílů, celotáborová hra je připravena, už jen doladit pár detailů. Autobusy jsou již objednány :-)

A my vám na začátku června pošleme detailnější informace k letošním kostýmům, ať je téma letošního tábora řádně naplněno. Nebude to nic složitého, Vikingská tématika bude děti provázet po celých 14 dní.
Rozdělení do oddílů rozešleme až před táborem, abyste mohli dětem psát do táborové pošty.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, napište nám na naše emailové adresy.

Těšíme se :-)
LS dne 10.05.2016 09:16:19


Úhrada zálohy
Vážení rodiče, ještě jednou prosíme ty, kteří ještě neuhradili rezervační poplatek, aby úhradu poslali co nejdříve. Máme několik náhradníků, kteří by se na tábor radí dostali a teprve úhradou zálohy je přihláška stvrzena. Pokud potřebujete fakturu pro zaměstnavatele, napište nám na mail prihlaska@tabor-detem.cz . Děkujeme (5.4.2016)

Vážení rodiče, tábor je opravdu plný, že už nemůžeme přijmout vůbec nikoho. Máme i seznam náhradníků, a jelikož ti by na tábor chtěli také, rádi bychom Vás požádali o úhradu zálohy do konce března, jak je napsáno v přihlášce. Tím je Vaše přihláška stvrzena a s táborem můžete na 100 % počítat. Pokud by nám platba nepřišla, budeme Vás kontaktovat na začátku dubna. Rodičům, kteří využívají benefitů od zaměstnavatelů, jsme zaslali fakturu domů nebo přímo zaměstnavateli. Pro ověření platby nás případně kontaktujte, pokud by úhrada nedorazila, také se ozveme.
Děkujeme a brzy vás budeme informovat o celotáborové hře, kostýmech a rozdělení do oddílů.
LS dne 21.03.2016 23:34:04


Naplněnost tábora

JE PLNO! Od této chvíle můžeme brát pouze náhradníky za děti, které se případně odhlásí. Každého nově přihlášeného budeme informovat o možnosti zařadit na seznam náhradníků. Příští týden pošleme faktury dle požadavků. (28.2.2016 - 15:35)

Už jen 2 holky a 1 kluk se dostanou na náš tábor, následně budeme přijímat jen náhradníky za odpadnuvší. 17.2. 22:40 :)

Dnes už je to jen 6 míst pro děvčata a POSLEDNÍ místo pro kluka! Následně budeme přijímat už pouze náhradníky! (17.2.2016, 9:21)

A k večeru 15.2. máme volných už jen pár míst a abychom mohli dobře sestavit oddíly, zbývá jen místo maximálně pro 7 holek a 3 kluky.

Aktualizace- k 15.2.2016 je obsazených 140 míst, velmi brzo bude plno.

K dnešnímu dni máme 107 přihlášených dětí, s přihláškou přiliš neváhejte :)
LS dne 02.02.2016 20:58:07


Tábor 2016 - přihlášky
Vážení rodiče, milé děti,

rok se sešel s rokem a už zase začínáme připravovat tábor :) Tedy zatím je to o administrativě, ale už zase na plné obrátky. Máme již vymyšlenou celotáborovou hru, ke které Vám pošleme informace později, ale téma je jasné. Z loňských Athén se posuneme trochu severněji a na 14 táborových dní se z nás stanou Vikingové :) Zatím tedy bez podrobností, začněme tím prvním, přihláškou.

V sekci Ke Stažení najdete přihlášku pro letošní rok (pokud by se vám otevřela loňská přihláška, zmáčkněte ve svém prohlížeči F5), všechny dokumenty k táboru, táborový řád a další potřebné informace. Přihlášku můžete samozřejmě šířit dál a následně nám ji vyplněnou, podepsanou a naskenovanou zašlete na email prihlaska@tabor-detem.cz, alternativní možností je zaslání přihlášky poštou. Důležité je vyplnit mailové spojení, kam budeme posílat veškeré informace o táboře před jeho zahájením, informace k celotáborové hře atd. S odesláním přihlášky kvůli omezené kapacitě neváhejte. O naplněnosti tábora budeme informovat zde na stránkách v Novinkách a na Facebooku. Do poznámky k přihlášce můžete napsat s kým by přihlášené dítě chtělo být v oddíle.

Jelikož jsme se domluvili se správci tábora na dalších několik let, udělali jsme malou změnu v rozložení záloh. Pro letošní rok bude záloha 700 Kč, splatná do konce března. Další platba je splatná do konce června. Pokud budete mít zájem, můžete hradit tábor postupně, např. každý měsíc ¼ ceny tábora, ať úhrada v červnu tolik nezatíží Váš rozpočet. A důležitá věc, pokud budete čerpat příspěvek od zaměstnavatele, odborů atd. napište nám prosím tuto informaci již do přihlášky, úhrady pak budeme řešit individuálně.

Jak již bylo zmíněno, kromě přihlášky dokument obsahuje další formuláře, např. posudek lékaře o zdravotní způsobilosti. U tohoto dokumentu chceme informovat, že pokud máte nebo budete mít posudek např. ze školy v přírodě, můžete použít i tento, pokud jeho platnost neskončí v průběhu tábora, ale až po táboře. Platnost posudku je 12 měsíců od data vystavení, formulář nemusí být vzhledově stejný, ale obsahově velmi podobný.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, napište na naše maily. Těšíme se na tábor :)
LS dne 23.01.2016 13:56:50


PF 2016 a něco k tomu
Přejeme krásné Vánoční svátky, úspěšný rok 2016, hodně zdraví a štěstí.

Už víme termín tábora, téma celotáborové hry pro příští rok a vše začínáme znovu pomalu připravovat. Přibližně v polovině ledna zveřejníme přihlášku a pošleme podrobnější informace :-) Sledujte naše stránky, info dáme i na Facebook.
LS dne 24.12.2015 09:01:39


Uzavření vzkazníku, letošní poslední informace :)
Vážení rodiče, milé děti, tak už jsme pár dní doma z tábora, regenerujeme, vrátili jsme se do práce, děti do škol. Letošní tábor se nám snad opět povedl, počasí vyšlo, děti byly skvělé. Děkujeme za všechny kladné ohlasy.

V průběhu září dodáme na Rajče ještě pár fotek ze závěrečné diskotéky a odjezdu domů.

A dnes uzavřeme Vzkaník a otevřeme ho opět příští rok před táborem. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, napište nám na náš mail prihlaska@tabor-detem.cz. Sledujte naše stránky, v lednu zveřejníme přihlášku pro rok 2016.

Děkujeme a zase za rok :)

LS dne 02.09.2015 20:48:27


Den třináctý - 28.8.2015
Po snídani bylo trochu zataženo, ale velmi teplo. Děti hrály hry v oddílech, pomalu začaly balit, ale konečně jsme v tom vedru mohli vytáhnout naši oblíbenou plachtu. Po poledním klidu jsme v "plachtění" pokračovali, odpočívali jsme, dohrávali jsme hry a balilo se :( Nyní probíhá kompletní úklid tábora a po večeři bude závěrečná DISKOŠKA.

Děti byly letos opět perfektní, moc jim děkujeme, stihli jsme snad vše, co jsme měli v plánu a děti budou odjíždět s nějakým tím zážitkem. Autobusy děti přivezou ve stanovených časech, pokud by se něco zdrželo, mějte trpělivost.

Za chvíli nahrajeme poslední fotky z letošního tábora a uzavíráme poštu, fotky z diskošky případně doplníme. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na našich emailech.
LS dne 28.08.2015 18:30:19


Den dvanáctý - 27.8.2015
Jelikož starší oddíly měly v noci stezku odvahy, vstávali jsme všichni o chvíli déle. Při dopoledním zaměstnání si děti hrály v oddílech. Po obědě přišlo celkové zakončení celotáborové hry, doplňovali jsme chybějící božské předměty k poražení ještěra zlého krále Aitése. Vítězný tým dostal mnoho dárků (ostatní týmy nepřišly zkrátka) a jako speciální odměnu měl tento tým večeři pod širým nebem s kompletní božskou obsluhou. Po večeři jsme měli letní kino, letos poslední a zítra nás čeká úklid tábora a balení :-(
LS dne 27.08.2015 22:01:02


Den jedenáctý - 26.8.2015
Dnešní dopoledne jsme dohráli celotáborovou hru, respektive poslední klání v celotáborové hře a máme vítěze. Zítra přijde na řadu doplnění potřebných relikvií pro záchranu bohů. Po obědě následovala celoodpolední pouť a skákací hrady a po večeři máme poslední táborák.
LS dne 26.08.2015 21:12:12


Den desátý - 25.8.2015
Dnes jsme měli v plánu celodenní výlet do Broumova, ale jelikož nás hned od rána trápil déšť, rozhodli jsme se, že se nikam nepůjde :( Tak jsme dopoledne hráli v oddílech různé hry a jelikož náš slogan zní: Jsme akční a flexibilní, po výborném cestovním gulášku a po pohledu na meteoradar jsme to riskli a vyrazili jsme hned po obědě. Měli jsme štěstí a suchou nohou jsme došli do Broumova, kde jsme dětem dali krátký rozchod, aby si mohly koupit nějakou dobrotu. Se 4 nejstaršími oddíly jsme ušli téměř 16 km, zkoušeli jsme lesní cestu přes Bobří vrch. Všechny děti to perfektně zvládly. Po večeři probíhá božská diskotéka v kostýmech, mrkněte do galerie, vypadá to skvěle :-)
LS dne 25.08.2015 19:51:09